קיו - Q

כפר אורבני - צמחי תבלין, ורדים, שבילי אבן ומדשאות מקבלים את פני הבאים אל הקיו, גן אירועים אינטימי וייחודי הנטוע בין השדות הירוקים ופרדסי הלימונים של קיבוץ גליל ים. נמצאים בעיר מרגישים בכפר - מיקומו של הגן בקרבת הערים תל אביב והרצליה יוצר שילוב מושלם בין קרבה לעיר לתחושת החופש והראשוניות שמשרים השדות והטבע שמקיפים אותו. חתונות תחת כיפת השמיים ניתן לערוך אצלנו מאמצע הסתיו ועד תחילתו של האביב. אנו מציעים שילוב נדיר של מבנה מקורה ומעוצב לצד גינה פורחת ושופעת, מקום מזמין ומחובר לטבע. בעונת הקיץ גן האירועים פתוח ומשקיף אל המרחבים הירוקים סביב  ואל הכוכבים מעל.

872720739_9106537925227595546_o

עונת פעילות

כל השנה

קייטרינג

טעם וצבע

חברת בר

בר הבית

כמות אורחים

200-700

מיקום

קיבוץ גליל ים

חתונת קיץ - הקיו, הוא גן אירועים במרכז, בלב השדות של קיבוץ גליל ים שבמרחק דקות בודדות מתל אביב, המקום מאופיין בגינה ים תיכונית מטופחת, מפלסי עץ, שבילי אבן ובשמיים כחולים. בקיץ מתאפיין הגן בצמחייה ים תיכונית עשבונית ופריחה בצבעי סגול כהה וצהוב. אוויר נעים של קיץ שמגיע מהים, שירת ציפורים וריחו המשכר של הרוזמרין מציפים את הגן. האורחים עוברים בשערי עץ האלון ומתאספים בחצר הפנימית של הגן שם נערכת קבלת הפנים, החופה וארוחת הערב מתקיימות לאור הכוכבים. בזכות המבנה הייחודי של הגן המורכב ממספר מתחמים, הוא מהווה בחירה אידיאלית לחתונה בקיץ.

חתונת חורף - חודשי הסתיו והחורף הם בלי ספק החודשים היפים ביותר אצלנו בקיו. את מקומם של העצים המלבלבים מחליפה פריחה לבנה ואדמדמה, וברקע שלכת העצים המעניקים תחושה של חורף אירופאי קסום. אח דולקת ומשקאות חמים בניחוח הל וקינמון מקבלים את פניהם של המוזמנים. קבלת הפנים וארוחת הערב נערכות בגן המקורה המוקף חלונות ענק הצופים אל תוך הטבע החורפי. למחפשים גני אירועים באזור המרכז, מציע הקיו פתרון כפרי עם אווירה אורבנית חמימה.